Катеринчук обіцяє, що його "зрадники" депутатами не будуть

Вівторок, 17 червня 2008, 22:16

Лідер Європейської партії Микола Катеринчук прогнозує довготривалий процес реєстрації наступних за списком депутатів від Блоку Катеринчука в Київраді.

Про це він заявив, коментуючи відмову Київської міської ТВК у реєстрації цих депутатів міськради, повідомляє УНІАН з посиланням на прес-служба блоку.

"Я абсолютно спокійно прийняв таке рішення виборчої комісії, оскільки іншого варіанту навіть не допускав", - зазначив Катеринчук.

"Однак, варто зазначити для широкого загалу, що фактично сьогодні рішення ТВК притягнуте за вуха. Інших слів навіть важко й підібрати. ТВК не вважає рішення та витяг з протоколу про прийняття такого рішення документом однієї юридичної сили", - додав він.

"Я не помилився у твердженні, що процес реєстрації наступних за списком депутатів від мого Блоку буде доволі не простим та довготривалим. Але я стовідсотково впевнений, що ні Ярошенко, ні Гавриленко, ані Тесленко депутатами Київради у цьому скликанні не є і такими не будуть і надалі", - додав Катеринчук.powered by lun.ua