Яценюк радить тим, кому "болить і пече", йти до лікаря, а не в Раду

Середа, 18 червня 2008, 11:04

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закликає депутатів повернутися до розгляду законопроекту про підвищення безпеки дорожнього руху і підтримати його.

"У порядку денному виключно ті законопроекти, які ви всі просили протягом доволі тривалого часу. Кажуть, що український парламент погано працює. Як працюємо так і маємо!", - заявив Яценюк.

"Я взяв статистику і аналітику про те, як працюють інші парламенти інших країн світу. Так от я хочу вам сказати: ми в нашому парламенті сьогодні прийняли 292 акти законодавства", - зазначив спікер.

"Парламент Німеччини за цілий рік приймає 200, поляки за цілий рік приймають 100, французи – 65. То ви як хочете, щоб ми на кілограми тільки працювали чи на суть? У тому числі на протягування тих чи інших лобістських актів", - обурився він.

Яценюк наголосив, що у запропонованому депутатам порядку денному "немає жодного лобістського законопроекту, немає жодного законодавства, яке б мало колір чи окрас тої чи іншої політичної сили".

"Тут тільки речі, про які всі кажуть. У всіх щось болить, у всіх щось пече. Якщо болить і пече, то треба ходити до лікаря, а якщо мова йде про роботу над державними речами, то давайте працювати", - заявив голова Верховної Ради.

Яценюк закликав до того, щоб "повернутися до законопроекту про дорожній рух і проголосувати його всім, і показати, що парламент дійсно переживає за долю держави".

"А якщо хтось хоче віддати ключі від парламенту в чужі руки, як вже було зроблено, то я це не зроблю! Прошу працювати за розкладом і показати, що не болить і пече, а що хочемо працювати на долю держави", - заявив спікер.

Коментуючи звернення фракції Партії регіонів до Конституційного Суду з приводу існування коаліції, Яценюк сказав: "Прийнято абсолютно правильне рішення – звернутися до Конституційного Суду".

"Я сподіваюся, коли колега Сергій (Головатий) говорив, що розумним людям не треба звертатися до КС з цього приводу, то він не мав на увазі фракцію Партії регіонів, яка вчора зібрала 106 підписів під конституційним поданням", - зауважив спікер.

"Ми приймемо абсолютно законне і конституційне рішення – як КС роз'яснить таким чином і буде прийнято відповідне рішення. А штовхати на неконституційні акти і дії я нікому себе не дам", - наголосив голова Верховної Ради.
powered by lun.ua