ГоловКРУ просить Ющенка дозволу "потрусити" ДУСю

Середа, 18 червня 2008, 14:12

Головне контрольно-ревізійне управління звернулося до президента з проханням дати дозвіл на перевірку Держуправління справами.

Про це на прес-конференції заявив голова ГоловКРУ Микола Сивульський, повідомляє УНІАН.

Він також сказав, що звернення пов'язане із заявою народних депутатів.

Також Сивульський зазначив, що ГоловКРУ звертатиметься в Рахункову палату з проханням дати висновок щодо законності використовування засобів.

Як відомо, член фракції "НУ-НС" Геннадій Москаль звернувся з депутатськими запитами до генпрокурора та міністра внутрішніх справ, яких просить перевірити на наявність корупційних дій факти авіаперельотів чартерними рейсами глави секретаріату президента Віктора Балоги.

"Наших виборців цікавить, хто замовляв і оплачував ці авіаперевезення. Якщо ці рейси замовляв особисто Балога, тоді за рахунок яких коштів він це робив (зарплата глави секретаріату президента становить 17 тис. грн.), але чи зазначено ці суми Балогою в податковій декларації?", – сказано в депутатському запиті.

Також у ньому наведено перелік перельотів (понад 60), здійснених Балогою в 2007-2008 роках.

Крім того, "Народна самооборона" звернулася з вимогою до Верховної Ради створити Тимчасову слідчу комісію з розслідування фактів зловживання службовим становищем главою секретаріату президента.

Перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак називає ці звинувачення надуманими.powered by lun.ua