Кріль викрив "роман" Тимошенко з Януковичем

Субота, 21 червня 2008, 17:04

Голова партії "Єдиний центр" Ігор Кріль не вважає за доцільне проведення позачергових виборів у Верховну Раду, оскільки вони не змінять розклад сил у парламенті.

"Ніякі перевибори нічого не змінять. Усе залишиться так само, тому що формат моделі влади сьогодні в Україні не сприяє стабільності її як такий", - заявив Кріль на прес-конференції в суботу в Сімферополі.

На його думку, деякі політики розгорнули вже свою президентську кампанію як мінімум із грудня минулого року й через це в країні виникли нинішні проблеми.

"Кожний політик намагається показати себе якнайкраще, а свого опонента - якнайгірше. Тому виникають постійно проблеми, блокування трибуни (парламенту): то одні блокують, потім інші", - відзначив Кріль.

Зокрема, за його словами, у цей час блокуванням трибуни займається БЮТ, заявляючи про те, що не припинить його поки в парламенті не буде знайдено 300 голосів.

"Що це значить? Чи то шантаж, з одного боку, а з іншого боку - якщо це не шантаж, то, в принципі, це технологія тих домовленостей, які сьогодні є. А 300 голосів може бути в БЮТ тільки з Партією регіонів. Треба говорити людям правду", - заявив лідер партії "Єдиний центр".

Як передає "Інтерфакс-Україна", Кріль у суботу взяв участь у конференції Кримської республіканської організації партії "Єдиний центр", яка обрала своїм головою главу севастопольської міськадміністрації Сергія Куніцина.
powered by lun.ua