У парламенті пропонують влаштувати бунт

Понеділок, 23 червня 2008, 10:20

Голова комітету ВР з нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко вважає одним із нестандартних виходів із політичної кризи бунт у парламенті.

"Не бунт з вилами, не блокування, а бунт здорового глузду", - наголосив Гриценко, слова якого цитує прес-служба депутата.

"Сьогодні в парламенті майже 400 людей, які готові нормально працювати і дбати про країну, а не про відпустку чи про прем'єрське крісло", - додав він.

Аналізуючи нинішню ситуацію, Гриценко порівняв її зі словами з пісні Володимира Висоцького "Лист в редакцію" - "настоящих буйных мало, вот и нету вожаков".

"Сумно бачити людей зі статком і багатих, які, на жаль, ведуть себе слухняно", - зазначив депутат.

На переконання Гриценка, найбільше зараз багатство, це – не "Бентлі" чи "Майбах", не заводи чи мільйони, бо, маючи все це, люди не мають голосу, а все таки мати власну позицію і відстоювати її.

"Якби зараз дали можливість головам парламентських комітетів без лідерів політичних партій сформувати порядок денний, викинути звідти заполітизовані питання, ми сформували б порядок денний зі 100 соціально та економічно значущих законів і за всі проголосували б понад 300 депутатів. Це абсолютно реалістично в цьому парламенті", - наголосив депутат.
powered by lun.ua