Герман вимагає забрати руки геть від дітей Тимошенко

Вівторок, 24 червня 2008, 10:16

Представниця Партії регіонів Ганна Герман закликає припинити "брудні інсинуації навколо дітей Юлії Тимошенко".

Про це йдеться в заяві Герман, текст якої у вівторок поширила прес-служба партії.

"Закликаю політиків схаменутися! Не втрачаймо гідності, не забуваймо, що життя продовжується. Навіть після завершення політичної кар’єри більшість з нас залишиться в цій країні, і ми повинні могти дивитися в очі один одному навіть при випадковій зустрічі", - наголосила Герман.

"Виступити з таким закликом спонукала мене історія, яку роздмухують навколо дочки Юлії Тимошенко. Погоджуюся: Юлія Володимирівна – жорсткий політик, і політична боротьба сувора для нас усіх", - зауважила Герман.

"Ми мусимо витримувати багато бруду, який виливають на нас, використовуючи таке явище, як "журналістське кілерство". Але боротися з політиком, використовуючи провокації проти дітей – це не по-людськи, і такі методи ніколи не принесуть успіху інспіраторам скандалу, або тим, хто за цими інспіраторами стоїть", - наголосила вона.

Герман додала, що її важко "запідозрити у дружбі з Юлією Тимошенко".

"Але я знаю Юлію Володимирівну давно. Вона ніколи не дозволяла собі мститися комусь, використовуючи дітей", - зазначила Герман.

"Колись давно, за часів "злочинного режиму", коли пробували отримати наді мною контроль як над журналісткою засобом провокації проти моїх дітей, Юлія Тимошенко захистила мене. І я цього ніколи не забуду", - розповіла Герман.

"Тому сьогодні вважаю своїм моральним обов’язком сказати: "Геть руки від дітей Юлії Тимошенко! Геть брудні методи з політичної боротьби!" - говориться в заяві Герман.powered by lun.ua