Чорноморський флот можна перевести до Сирії

П'ятниця, 27 червня 2008, 09:06

Кораблі Чорноморського флоту Російської Федерації "можуть бути переведені з Севастополя до Сирії", де у РФ є військово-морська база.

Таку думку висловив глава представництва Міністерства закордонних справ України в Одеській області Костянтин Ржепишевський на зустрічі з журналістами у четвер, повідомляє УНІАН.

Відповідаючи на запитання про вплив на українсько-російські відносини вимоги України до Росії забезпечити своєчасне виконання договору про виведення Чорноморського флоту з Севастополя, Ржепишевський висловив думку, що кораблі російського флоту "можуть бути переведені з Севастополя до Сирії, де Росія вже має в своєму розпорядженні військово-морську базу, хоча, можливо, в недостатній мірі обладнану".

Ржепишевський нагадав, що російська сторона вже озвучувала можливість такого вирішення питання, незмінною залишається і позиція МЗС України з приводу часу перебування на території України Чорноморського флоту РФ, що повністю відповідає "букві діючих українсько-російських домовленостей і Конституції України".

"Чорне море повинне стати зоною миру і економічного співробітництва", - заявив представник МЗС.powered by lun.ua