Ющенко вивів півсекретаріату на висадку калин у себе під вікнами

П'ятниця, 27 червня 2008, 11:13

З нагоди Дня Конституції, який відзначається 28 червня, президент Віктор Ющенко разом із керівництвом секретаріату взяв участь у висадці калинових дерев перед фасадом секретаріату президента.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

До цієї події долучилися глава секретаріату президента Віктор Балога, перший заступник глави секретаріату президента Олександр Шлапак, заступники глави секретаріату президента Ігор Пукшин, Юрій Богуцький, Андрій Гончарук, Андрій Кислинський, Оксана Слюсаренко, Марина Ставнійчук, Олександр Чалий, а також секретар РНБО Раїса Богатирьова та керівник Держуправління справами Ігор Тарасюк.

Крім того, з нагоди Дня Конституції Ющенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Михайлу Грушевському.

Разом з ним у цьому заході взяли участь прем'єр Юлія Тимошенко, спікер Арсеній Яценюк, Богатирьова, голова Київоблдержадміністрації Віра Ульянченко, міністр юстиції Микола Оніщук, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова, депутати.powered by lun.ua