Путін запланував для Тимошенко дві з половиною години

Субота, 28 червня 2008, 11:07

Прем'єр Юлія Тимошенко у суботу планує порушити під час зустрічі з прем’єром Росії Володимиром Путіним у Москві газові питання.

Це виплаває зі складу делегації, яка супроводжує главу уряду до Росії.

До складу делегації входять голова "Нафтогазу" Олег Дубина, перший заступник голови Ігор Діденко, і керівник групи радників прем’єра Віталій Гайдук.

Згідно з програмою візиту до Росії, Тимошенко проведе годинну зустріч зі своїм колегою Володимиром Путіним у вузькому колі, після чого також на годину запланована їх зустріч у розширеному складі в рамках комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії.

Після цього має відбутися спільний підхід до преси Тимошенко і Путіна протягом півгодини. Планується, що прем’єр повернеться до Києва у суботу ввечері.

До складу делегації також входять президент "Енергоатому" Юрій Недашковський, директор національного космічного агентства Юрій Алексєєв, віце-прем'єр Григорій Немиря, міністр економіки Богдан Данилишин, транспорту та зв’язку Йосип Вінський, промислової політики Володимир Новицький, палива та енергетики Юрій Продан та в.о. першого заступника міністра закордонних справ Юрій Костенко.


powered by lun.ua