Тимошенко каже, що домовилася з Путіним про поступові ціни

Неділя, 29 червня 2008, 20:08

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що під час зустрічі з прем’єром Росії Володимиром Путіним у суботу було досягнуто домовленості про поступовий перехід на європейські ціни на газ для України протягом 3-4 років.

Про це вона сказала в ефірі каналу "1+1" у неділю.

"Ми домовилися, і до речі, Путін оголосив це на прес-конференції, що від шокового підняття цін ми переходимо до поступового підвищення цін протягом декількох років", - зазначила Тимошенко.

"Я хочу підкреслити, що Володимир Путін сказав, що буде поступове підвищення цін протягом декількох років. І мова йде про те, що шокової терапії, саме тому, що вчора відбулися такі переговори, для України в кінці року не буде", - підкреслила прем’єр.

"Я думаю що поступово ціни будуть підвищуватися до європейських протягом 3-4 років", - уточнила Тимошенко.

Водночас вона не змогла назвати приблизної ціни на газ для України з 1 січня 2009 року.

"Ми домовилися, що до 15 вересня, проводячи паралельні переговори по спільній концепції з центральноазійськими країнами, ми вийдемо на підписання стратегічної угоди на довгострокову перспективу", - сказала також прем’єр.

Як повідомлялося, у суботу після зустрічі з Тимошенко Путін заявив, що є прихильником поступового переходу на європейські ціни на газ для України, однак умову про швидкий перехід на такі ціни ставлять ценральноазійські країни.powered by lun.ua