Журналісти нагадають депутатам, що Калашніков має сісти!

П'ятниця, 11 липня 2008, 11:19

11 липня 2008 року, о 13. 00, під стінами Верховної Ради журналісти проведуть акцію "Калашніков має сісти!".

Вони відтворять сцену нападу на знімальну групу СТБ з боку "не встановлених осіб" на чолі з депутатом Олегом Калашніковим, повідомляє київська медіа-профспілка.

Таким чином журналістська спільнота відзначить другу річницю побиття репортера і оператора знімальної групи СТБ – Маргарити Ситник та Володимира Новосада – і висловить публічний протест проти закриття кримінальної справи.

Як відомо, 12 липня 2006 року група людей з Партії регіонів, серед яких був депутат Калашніков, перешкодила роботі телевізійної групи СТБ під стінами Верховної Ради.

Вони силоміць відібрали касету в знімальної групи СТБ, журналісти були побиті. 14 липня прокуратурою Печерського району Києва була порушена кримінальна справа за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів.

У травні 2008 прокуратура Києва закрила кримінальну справу стосовно інциденту, що стався між знімальною групою телеканалу СТБ та екс-депутатом від Партії регіонів Олегом Калашниковим, не помітивши складу злочину.powered by lun.ua