Москаль: Сценарій спектаклю "по Луценку" розроблений секретаріатом Ющенка

П'ятниця, 11 липня 2008, 12:54

Депутат фракції "НУ-НС" Геннадій Москаль (група "Народної самооборони) заявляє, що "сценарій спектаклю" з ініціювання відставки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка розроблений секретаріатом президента і є проявом "політичних репресій".

Так Москаль коментує внесення депутатом від Партії регіонів Миколою Джигою на розгляд Верховної Ради проекту постанови про звільнення Луценка з посади голови МВС, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"7 березня 2008 року постановою Верховної Ради створено тимчасову слідчу комісію на можливе порушення законодавства України і прав людини міністром внутрішніх справ Луценка. Термін дії комісії 3 місяці", - сказав радник Луценка.

"За три місяці голова комісії Джига жодного разу так і не збирав комісію, оскільки були надії на позитивне розслідування Генеральною прокуратурою кримінальних справ проти Луценка і відсторонення його від посади слідчим Генеральної прокуратури", - додав він.

Москаль зазначає, що коли стало очевидно, що кримінальні справи закриті у судовому порядку, 17 червня 2008 року Джига вносить до ВР проект постанови про внесення змін до постанови парламенту від 7 березня про утворення ТСК з розслідування висвітлених у ЗМІ фактів щодо можливих порушень законодавства та прав людини Луценком.

"Термін дії комісії даним проектом пропонується продовжити до 7 місяців, але Верховна Рада так і не розглядала даний проект постанови", - вказує Москаль.

"7 липня 2008 року Джига намагався зібрати засідання комісії, яка за регламентом вже нелегітимна, і за відсутності явки на засідання, комісія не відбулася. 8 липня 2008 року під наглядом із секретаріату президента за участю Кріля комісія в складі 8 депутатів з 15 від повного складу, незаконно зібралися на засідання", - стверджує він.

Москаль наголошує, що "присутність Ігоря Кріля (фракція "НУ-НС", партія "ЄЦ") дала кворум для роботи комісії" і "комісія приймає незаконне та нелогічне" рішення щодо проекту постанови "Про продовження терміну робочої комісії".

"9 липня 2008 року, на основі рішення нелегітимної комісії, Джига терміново вносить проект постанови Верховної Ради № 2736 "Про звільнення Луценка Ю.В. з посади Міністра внутрішніх справ" на підставі незаконного рішення нелегітимної комісії, на основні факти, які вже спростовані Апеляційним судом м. Києва та Верховним Судом України", - стверджує Москаль.

"Сценарій даного спектаклю розроблений секретаріатом президента України і має яскраво виражене політичне забарвлення та продовження наростаючих політичних репресій в Україні", - переконаний він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua