ЮЩЕНКО НАТЯКНУВ, ЩО ПОСАДИТЬ ЖВАНІЮ?

П'ятниця, 11 липня 2008, 18:13

Президент натякнув фракції "Нашої України", що Давида Жванію можуть посадити.

Про це розповів Тарас Стецьків, коментуючи зустріч з президентом минулого понеділка в інтерв’ю "Високому замку".

"Після того, як ми обурилися щодо звіту комісії щодо Луценка, Ющенко впав у нерви і заявив: "Я від вас не хочу ніякої допомоги! І мені, Романе (до Зварича), твоя допомога не потрібна". Це реакція на позицію Зварича на "Свободі Савика Шустера", де йшлося про отруєння Ющенка", - поділився подробицями зустрічі депутат.

"Потім президент заявив: "Я сам на сам буду розбиратися з тим, хто мені викинув звинувачення", маючи на увазі Жванію, який заявив, що не було отруєння. І додав: "Я вас запевняю – злочинець сяде в тюрму!" Це, по суті, прямий натяк, що Жванію посадять", - вважає Стецьків.

Потім за його словами, президент накинувся на Анатолія Гриценка, мовляв, "скажіть мені, хто більше паплюжить президента, ніж ти, Толя, колишній міністр оборони? Гриценко не витримав, встав і вийшов…".

"Я усю зустріч, як учень, тягнув руку, щоб сказати те, що запланував. Але мене не помічали… На жаль, у президента в голові – своя правда, і іншої правди він чути не хоче. Я встиг лише сказати, що ми четвертий раз слухаємо його лекцію, може, він хоч раз послухає нас", - поскаржився депутат.

"Тарасе, вийди з блуду", - заявив президент. "Я в блуд не входив, - відповів. - Я маю пропозиції, які стосуються держави!" "Добре, – сказав Віктор Андрійович помічнику, - Запиши його на завтра на три хвилини". Думаєте, мені хтось подзвонив? Ні", - зауважив Стецьків.powered by lun.ua