Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Росіяни розриваються між царями двох загиблих імперій

Вівторок, 15 липня 2008, 11:16

Микола II уперше вийшов у лідери в опитуванні росіян у рамках проекту "Ім'я Росії. Історичний вибір - 2008", який проводить телеканал "Россия" та Інститут російської історії РАН, фонд "Общественное мнение".

Згідно з даними на 15 липня, що опубліковані на сайті проекту, після голосування 2 млн. 388 тис. 538 осіб за Миколу II свої голоси віддали 266 тис. 924, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Тим часом, Сталін, який довгий час лідирував, опустився на другу позицію і має на свою підтримку 262 тис. 681 голос. Третім продовжує залишатися Ленін (186 тис. 100 голосів).

Володимир Висоцький йде четвертим - 150 тис. 913. Значний стрибок зробив Петро I, який за добу піднявся з 14 місце на п'яте.

Також у число перших 12-ти входять: Олександр Пушкін, Катерина Велика, Олександр Невський, Сергій Радонежський, Юрій Гагарін, Борис Єльцин, Іван Грозний.

Поки голосувати можна за 50 російських героїв, але у вересні в опитувальнику залишиться вже тільки 12 осіб, а головний історичний персонаж стане відомий наприкінці року.

Як відомо, в Україні в рамках проекту "Великі українці" перше місце посів Ярослав Мудрий. По закінченні проекту один з його редакторів Вахтанг Кіпіані заявляв про фальсифікацію результатів голосування.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: