Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

У Кабміні придумають нову траєкторію зміни тарифів

Середа, 16 липня 2008, 12:40

Міністерство з питань житлово-комунального господарства має намір зробити підвищення тарифів на послуги ЖКГ плановим, обґрунтован і плавним.

Про це на прес-конференції заявив Міністр із питань ЖКГ Олексій Кучеренко, повідомляє Ліга.net.

За словами Кучеренка, відомство має намір припинити існуючу сьогодні практику різкого підвищення тарифів на ЖКГ.

"Якщо в якому-небудь регіоні в 2,5 рази підвищується ціна на водопостачання, це значить, що до цього в регіоні нічого не робили, а зараз хочуть одномоментно перекласти усю свою безпорадність на споживача", - відзначив міністр.

"Так не можна робити, тому що це може стати основою для соціального вибуху. І тому наша задача – максимально пом'якшити цей перехід до тарифів, що окупаються... Ми повинні зробити усе для того, щоб зробити ці тарифні потрясіння плавною кривою, а не такою радикальною, як це практикується сьогодні", - підкреслив Кучеренко.

Він також відзначив, що на даному етапі Міністерство має намір працювати над тим, щоб зменшити радикально підняті тарифи, а в майбутньому ціни на послуги житлово-комунального господарства будуть поступово підніматися, поки дана галузь не стане самоокупною. Передбачені тарифні зміни міністерство розраховує впровадити за три-чотири роки.

"Ми розраховуємо за три-чотири роки розробити таку траєкторію змін тарифів, щоб, з одного боку, вони не були дуже різкими, а з іншого боку, щоб за три-чотири роки вони вийшли на повну самооплатність", - сказав він.

Паралельно, за його словами, буде відпрацьовуватися і модернізуватися система адресної соціальної підтримки малозабезпечених громадян. Даний напрямок є ключовим моментом розроблювальної реформи ЖКГ.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування