ЖВАНІЇ ВРУЧИЛИ ПОВІСТКУ В АЕРОПОРТУ

Середа, 16 липня 2008, 23:29

Депутату Давиду Жванії в аеропорту "Бориспіль" вручили повістку про виклик на допит до Генпрокуратури України на 10 годину ранку 23 липня.

Як повідомив "Українській правді" сам Жванія, повістку близько 21:30 вручили близько десяти співробітників Генеральної прокуратури та СБУ.

"Я проводжав всю родину на відпочинок. Мене зустріли з камерами і хамським чином при дітях вручили повістку", - заявив Жванія.

За його словами, повістка підписана заступником головного управління БКОЗ Служби безпеки України С. Батраковим за дорученням Генеральної прокуратури.

При цьому на повістці немає номеру кримінальної справи.

"Я їм сказав, що вони дебіли і виродки. Я не мав на увазі їх, а всю систему, яка так працює, - розповів депутат. – Бо я цілий день знаходився на робочому місці і декілька десятків разів ходив додому, бо збирав родину на відпочинок".

При цьому депутат заявив, що 23 липня він з’явиться в слідче управління, якщо його буде допитувати особисто керівник слідчої групи справи про отруєння Галина Климович.

"Згідно з Конституцією, я можу приходити на допит, а можу не приходити. Але я прийду і дам свідчення, якщо мене буде допитувати особисто пані Климович. Вона краде мій особистий час, я теж хочу зайняти її час. З іншими слідчими я говорити не буду", - заявив Жванія.

Як відомо, раніше прокуратура повідомляла, що Жванія не з'являвся на допит у справі про отруєння Ющенка після 10 викликів.powered by lun.ua