БЮТ поставив ультиматум Ющенку

Четвер, 17 липня 2008, 11:12

Фракція БЮТ скличе позачергову сесію Верховної Ради, якщо з ВРУ буде відкликаний президентський законопроект про зміни до держбюджету на 2008 рік.

Про це заявив перший заступник Голови фракції БЮТ у Верховній Раді Андрій Кожем'якін.

"Не прийняти найбільш нагальний і потрібний для держави закон, від якого залежить добробут суспільства, і при цьому піти на канікули – це вкрай безвідповідально" - вважає Кожем'якін.

За його словами, фракція БЮТ фактично завершила збір підписів з вимогою про проведення позачергової сесії.

"Ми готові скликати позачергову сесію. Але ми не будемо цього робити, як дехто заявляє для піару, чи для чергових суперечок та взаємних обвинувачень у сесійній залі", - наголосив він.

"Позачергова сесія ВРУ буде скликана за умови, якщо з Верховної Ради України буде відкликаний президентський законопроект про зміни до держбюджету на 2008 рік і якщо у нас буде переконання, що для прийняття змін до держбюджету України на 2008 рік набереться необхідна кількість голосів народних депутатів" - заявив Кожем'якін.

Як відомо, президент через свій секретаріат озвучив вимогу до Ради скликати позачергове засідання і ухвалити бюджет. Минулої п’ятниці в парламенті не знайшлося 226 голосів за бюджет і він був відправлений на повторне перше читання в комітети.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування