"5 канал" планують реструктурувати?

Понеділок, 21 липня 2008, 09:42

У п'ятницю гендиректор "П'ятого каналу" Іван Адамчук підписав заяву шефа-редактора каналу Олександра Народецького про звільнення за власним бажанням.

Як повідомив Адамчук, до призначення нового шефа-редактора виконувати його обов'язки буде шеф-редактор новин Володимир Мжельський, передає Комерсант-Україна.

Генеральний директор також підкреслив, що "керівництво телеканала лише задовольнило бажання Народецького, підписавши його заяву про звільнення".

Сам Народецький, коментуючи своє звільнення, відзначив, що це його "особиста ініціатива, пов'язана з творчими планами".

"Я їду в Європу, де буду працювати і жити. Планую формувати погляд на Україну з Заходу – в основному з Англії і Німеччини", – повідомив він.

На думку заступника головного редактора інтернет-проекту "Телекритика" Отара Довженка, причин відходу Олександра Народецького з "П'ятого каналу" може бути кілька.

Крім тієї, котру назвав сам Народецький, його звільнення може бути пов'язане з тим, що "колишній шеф-редактор каналу – літня людина, і працювати в режимі щоденного інформаційного ресурсу йому стало складно".

Крім того, за словами Довженка, засновник "П'ятого каналу" Петро Порошенко "веде переговори про серйозну реструктуризацію телеканала".

"Зараз шукають команду, що абсолютно його перебудує", – пояснив Довженко.powered by lun.ua