Японці не зрозуміли дій Вінського

Понеділок, 21 липня 2008, 16:21

У Посольстві Японії здивовані заявою міністра транспорту і зв`язку України Йосипа Вінського про відмову від японського кредиту на будівництво терміналу D в аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомив другий секретар Посольства Японії в Україні Госуке Хорігучі.

"Для нас така заява була несподіванкою… Ми планували продовжувати співпрацю за цим проектом… Дуже великою несподіванкою була для нас заява", - підкреслив Хорігучі.

Він повідомив, що у Посольства поки немає офіційної інформації про плани України відмовитися від використання кредиту.

"Поки ми читали лише інформаційні повідомлення про це. Нам треба провести консультації з представниками Міністерства транспорту і уточнити їхню позицію, після цього ми зможемо визначити нашу офіційну позицію", - зазначив другий секретар Посольства Японії в Україні.

Як повідомлялося, в понеділок Вінський заявив, що Мінтранс відмовився від будівництва терміналу D в аеропорту "Бориспіль" на кошти японського кредиту і має намір залучити до будівництва приватного інвестора.

Раніше, 4 липня, прем`єр Юлія Тимошенко заявляла, що вважає за необхідне перенаправити кошти японського кредиту, призначеного для аеропорту "Бориспіль", на добудову окружної дороги в Миколаєві.

Тим часом в аеропорту "Бориспіль" 7 липня, коментуючи заяву Тимошенко, підкреслили, що кредитна угода з Японією під будівництво терміналу в аеропорту передбачає цільове використання цих коштів.powered by lun.ua