ЄЦ буде судитися з газетою через адмінресурс

Вівторок, 22 липня 2008, 11:48

Партія "Єдиний Центр" вимагає від газети "Вечерние вести" спростувати недостовірну інформацію, опубліковану в статті "В новую партию Ющенко народ загнали под угрозой увольнения".

На думку партії, повідомлення про начебто примусову участь у партійних заходах, не відповідає дійсності.

Як повідомили УНІАН у прес-службі "Єдиного Центру", партія вже надіслала газеті відповідного листа.

У ЄЦ підкреслюють, що цитата, приписана одному з учасників партійного з’їзду: "Работаю начальником отдела образования в райгосадминистрации. Начальство сказало ехать в Киев и еще пятерых человек с собой прихватить. А то уберут всех к чертовой матери! – сетовал Андрей Матвеевич, приехавший из Днепропетровской области. – По дороге в столицу сломался спецавтобус. Пришлось добираться на маршрутке за свои деньги", не лише недостовірна, а й завдає шкоди репутації партії.

У "Єдиному Центрі" заявляють, що відповідно до реєстраційних документів і протоколу Дніпропетровської обласної організації партії від 8 липня 2008 року, "Андрій Матвійович, керівник відділу освіти" від Дніпропетровської області на з’їзді присутнім не був і делегатом не обирався".

"Крім того, делегація від області прибула до Києва на залізничному транспорті, що засвідчують відповідні документи, а не спецавтобусом, як зазначено у статті. Про абсолютну надуманість подій свідчить і факт, що за інформацією Єдиного Центру, керівника відділу освіти в Дніпропетровській області з таким ім’ям немає", – йдеться у повідомленні прес-служби.

У ЄЦ також наголошують, що готові обстоювати свою правоту в суді, і в разі порушення справи наполягатимуть на компенсації моральних збитків в обсязі вартості двох примірників посібника Даніеля Корню "Етика засобів масової інформації". Ці книжки партія має намір подарувати редакції газети "Вечерние вести".powered by lun.ua