Ющенко думає, що справа про його отруєння доходить до завершення

2 перегляди
Вівторок, 22 липня 2008, 14:42

Президент Віктор Ющенко станом на 14:37 прибув до головного слідчого управління генпрокуратури для дачі свідчень у справі про своє отруєння.

Перед тим, як зайти до приміщення Генпрокуратури, він заявив, що своєю присутністю хоче підтвердити свою зацікавленість у якомога скорішому завершенні розслідуванні по справі.

"Я своєю присутністю хочу підтвердити, що я надзвичайно зацікавлений в тому, щоб ця справа якнайшвидше завершилася. Я знаю, що останній час прокуратура по цій справі працює дуже активно, і не десять і не 12 годин на добу", - сказав Ющенко

"Тому я думаю, що ми є свідками того, як справа доходить до свого логічного завершення. і я хочу підтвердити, що всі питання, на які я як потерпілий можу дати відповідь, я готовий на них відповідати", - сказав він.

При цьому Ющенко не відповів на питання, з якого приводу його запросили саме у вівторок.

"Я володію деякою інформацією, як потерпіла сторона, але в інтересах слідства і для того, щоб забезпечити об’єктивність самої процедури, я б хотів сказати, що це (розголошення причини виклику) є компетенцією прокуратури", - сказав він.

Ющенко нагадав, що вперше був викликаний для дачі свідчень як потерпілий у 2005 році..

"Я хочу сказати, що весь час, коли моя присутність на слідстві була потрібною, я зі своєї сторони забезпечую це дуже пунктуально", - сказав він.

Водночас, відповідаючи на питання журналістів, він сказав, що не знає, чи надходила йому офіційна повістка про виклик з Генпрокуратури.

"Я не знаю, сказали прийти, от я і прийшов", - зазначив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua