У Януковича просять Медведька врятувати Кернеса від Луценка

1 перегляд
Вівторок, 22 липня 2008, 18:03

Партія регіонів вимагає негайного втручання в справу затриманням Харківського мера Геннадія Кернеса Генпрокуратури.

Про це йдеться в коментарі Партії регіонів, поширеному прес-службою партії у вівторок.

В заяві зазначається, що Генпрокуратура "повинна припинити свавілля міліції і домогтися негайного звільнення Геннадія Кернеса".

"Партія регіонів висловлює рішучий протест проти кричущого порушення Закону, прав людини, Конституції, проти свавілля міліції стосовно виконувача обов’язків Кернеса", - зазначив він.

За версією партії у вівторок в Харкові "в брутальний спосіб на машину швидкої допомоги, яка везла до клінічного відділення лікарні нині виконувача обов’язків міського голови Харкова Геннадія Кернеса напала група озброєних у масках міліціонерів".

"Вони автомобілями притиснули машину швидкої допомоги до краю дороги, вибили в ній дверцята і силоміць витягли Геннадія Кернеса зі швидкої, кинули його в міліцейську машину і повезли до Києва", - зазначається в повідомленні.

"Партія регіонів вбачає в таких методах міліції продовження практики політичних переслідувань 2005 року і берїівських методів 30-х років. Порушуючи Закон, права людини, Конституцію, міністр внутрішніх справ Луценко зводить особисті порахунки з Геннадієм Кернесом, використовуючи для цього державну правоохоронну машину", - наголошує партія регіонів.

"Заявляємо, що ми будемо рішуче відстоювати Закон і не дозволимо його порушення, розгулу "демократії по-луценківськи". Потерпівши ганебний провал на виборах Київського міського голови, Луценко і компанія поставили собі іншу мету – здобути владу в місті Харкові", - зазначається в заяві.

"Для цього їм необхідно відсторонити від виконання обов’язків нині діючих міських керівників. Для цього використовуються будь-які методи і про Закон тут говорити не доводиться", - додається в повідомленні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua