У Тимошенко бачать, як Балога мріє стати "неконституційним віце-президентиком"

Четвер, 24 липня 2008, 08:58

Заява голови секретаріату президента про те, що Юлія Тимошенко нібито розпочала роботу для забезпечення собі переваг на майбутніх президентських виборах говорить про бажання Віктора Балоги утриматися при владі.

Таку думку в четвер висловив депутат від БЮТ Віктор Уколов, повідомляє прес-служба блоку.

За його словами це може бути "свідченням помітної усім прогресуючої інтелектуальної деградації Віктора Балоги".

"Одкровення" Балоги з усією очевидністю продемонстрували його маніакальне бажання утриматися біля владного корита. Цими сподіваннями зараз живе не лише головний президентський "сантехнік", як його охрестив президент, але й уся Банкова, яка його стараннями перетворюється на бойлерну", - наголосив Уколов.

"Приступи "політичної мегаломанії" у глави СП підозріло збігаються у часі з поїздками Президента за кордон. "Мегаломания" – це такий розлад психіки, коли людина вважає себе богом, членом королівської родини абощо", - зазначив депутат.

"Біда, якщо Балозі кругом ввижаються конкуренти і вороги, але ще більша проблема в тому, що заручником такого неврівноваженого психічного стану стає вся країна", - підкреслив Уколов.

Особливе здивування у депутата викликав пасаж Віктора Балоги про державний бюджет як "один з інструментів агітації" Уряду.

"Балога стверджує, що зміни до бюджету було провалено парламентською коаліцією. Хочу нагадати йому, що причиною провалу бюджетних змін... стала збочена позиція кількох депутатів, що представляють балогівський "Єдиний центр", - зазначив Уколов.

На думку депутата, Балога "лаштується в шати такого собі неконституційного віце-президентика, намагаючись давати оцінки всім гілкам влади".

"Проте найбільш прикро, що Балозі в цьому сприяє Віктор Ющенко, який намагається за будь-яку ціну залишитись на займаній посаді і тому знайшов собі союзників в особі Партії регіонів", - зазначив Уколов.

"Натомість головною задачею, якою опікується Уряд, є аж ніяк не президентські вибори, а подальше нарощування економічних успіхів у державі і виправлення негативних наслідків від провалу змін до бюджету, через змову опозиції і Банкової", - наголосив депутат.powered by lun.ua