Головна інтрига президентських виборів вирішиться в першому турі?

Четвер, 24 липня 2008, 20:03

Основна інтрига президентських виборів в Україні буде зосереджена на першому турі, коли буде йти боротьба за симпатії "помаранчевого" електорату, вважає директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Вся інтрига, всі основні сюжетні лінії майбутньої президентської кампанії переносяться на перший тур у "помаранчеві" електоральні сегменти і на конкуренцію між Тимошенко і Ющенком, і той, хто з них переможе в першому турі, той і виграє в кінцевому рахунку і другий тур", - відзначив він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у середу.

За прогнозами політолога, у другий тур президентських виборів може вийти лідер опозиції Віктор Янукович, "оскільки в першому турі... у нього рівноцінних конкурентів нема".

Тому, переконаний Карасьов, вся інтрига президентської кампанії 2009-2010 року переноситься на перший тур, де основна конкуренція буде в рамках "постпомаранчевого" електорату між Ющенком і Тимошенко.

"Це буде боротьба за "помаранчевий" електорат і боротьба за вихід у другий тур", - підкреслив політолог.powered by lun.ua