У Затуліна вважають, що його не пустили через навчання

П'ятниця, 25 липня 2008, 09:35

У зв'язку з відмовою депутату російської Держдуми Костянтину Затуліну у в'їзді на територію України, російська сторона вимагає від України пояснень.

Відповідна нота протесту була передана в український МЗС у четвер увечері, повідомляє прес-служба української філії інституту країн СНД.

У документі російська сторона вимагає від офіційного Києва пояснень з приводу чергового недружнього кроку щодо російського парламентарія й у черговий раз закликала Україну відмовитися від "порочної практики обмеження свободи слова і свободи пересувань щодо російських громадян".

У свою чергу директор Української філії Інституту країн СНД Володимир Корнілов пов'язує інцидент із подіями, що відбулися в Криму в той же день, 24 липня, у зв'язку з навчаннями "Сі Бриз-2008".

"Схоже, наші спецслужби так злякалися відповідальності за фактичний зрив натовських навчань у Криму, що в терміновому порядку вирішили продемонструвати свою рішучість захищати якісь "державні інтереси" від чиїхось "підступних зазіхань", - сказав він.

"При цьому, як стало традицією, у ролі "звичайного підозрюваного" виявився Затулін. Хоча ні словом, ні дійством він не демонстрував ніякого свого зв'язку з антинатовськими акціями в Україні. Навпаки, він постійно підкреслював, що це – внутрішня справа України", - заявив Корнілов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua