Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Богатирьова вважає, що Тимошенко не розуміє свою роботу

П'ятниця, 25 липня 2008, 21:00

Секретар Радбезу Раїса Богатирьова відкидає звинувачення, що вона заважає діяльності прем'єра Юлії Тимошенко.

"Абсолютно необґрунтовані звинувачення в тому, що на базі РНБО створений тіньовий уряд, що заважає працювати Кабінету міністрів", - сказала Богатирьова в інтерв'ю "Контрактам".

Вона підтвердила, що апарат Радбезу займається питаннями міністерств, "але тільки в масштабах своїх конституційних повноважень".

На питання, що між нею і Тимошенко існує конфлікт, Богатирьова відповіла: "У мене суто робочі стосунки і з главою секретаріату президента, і з прем'єром. Не скажу, що вони безхмарні".

"Причина моєї критики — не особистий конфлікт із Тимошенко", - додала Богатирьова, пояснивши, що в законах і Конституції "недостатньо чітко визначені повноваження прем'єра і Кабінету міністрів у принципі".

"Це дає можливість будь-якому прем'єру, і минулому (Януковичу), і нинішньому (Тимошенко), діяти від імені своєї політичної сили", - сказала вона.

На думку Богатирьової, у Тимошенко "недостатньо розуміння того, що Кабмін повинен вирішувати дуже складні економічні проблеми і задачі — боротьба з інфляцією, зниження рівня безробіття, захист українських виробників після вступу до СОТ і багато інших".

Богатирьова вважає, що ризик падіння рейтингу "стримує активність прем'єрів у реалізації економічних програм, і вони діють за рамками повноважень Кабміну".

"Відсутність розуміння того, що робота Кабміну — не політична, а менеджерська, змушує президента і РНБО повертати прем'єрів у ці рамки", - сказала Богатирьова.

Вона додала, що рішення РНБО – "це своєчасна допомога Кабмінові".

"А відмовлятися від допомоги, через хворобливе самолюбство, неконструктивно", - відзначила Богатирьова.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування