У Чернівцях орудують мародери

Вівторок, 29 липня 2008, 13:10

У Чернівцях на "Калинівському ринку", який через повінь був повністю затоплений водою, під час забезпечення охорони громадського порядку співробітники УБОЗ затримали за крадіжки дві групи мародерів.

Про це на прес-конференції у Чернівцях заявив перший заступник начальника УМВС – начальник УБОЗ Сергій Горбатюк, повідомляє УНІАН.

За його словами, перша група у складі трьох громадян була затримана за крадіжку електротехніки та мобільних телефонів.

Усі затримані – чернівчани: двоє студентів вищих навчальних закладів міста та приватний підприємець, який працює на "Калинівському ринку".

Друга група - двоє жителів Хотинського району. Як пояснили правоохоронцям затримані, вони приїхали подивитися як затопило "Калинівський ринок", після чого вирішили скоїти крадіжку.

Загалом, як повідомили у секторі зв'язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області, у зв'язку зі стихійним лихом буковинська міліція працює у посиленому режимі несення служби з п'ятниці 25 липня.

Найбільше уваги приділялось міському комунальному підприємству "Калинівський ринок", де з метою попередження крадіжок товару увесь особовий склад УБОЗ УМВС був задіяний для цілодобової охорони громадського порядку.

Співробітники УБОЗ спочатку змушені були працювати у гумових костюмах хімзахисту, а зараз патрулюють територію ринку на трьох човнах.

Водночас перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов доручив МВС вжити додаткових заходів для запобігання правопорушень і захисту власності від злочинних посягань у постраждалих від повені областях.powered by lun.ua
Усі новини...