Тимошенко попередила підлеглих про звільнення за 24 години

Вівторок, 29 липня 2008, 17:09

Прем`єр Юлія Тимошенко вимагає від Міністерства економіки впродовж двох тижнів підготувати генеральний план ліквідації наслідків стихії, в результаті якої постраждало шість областей України.

Про це вона заявила у вівторок в Івано-Франківську на нараді з представниками місцевої влади постраждалих областей, повідомляє УНІАН.

Тимошенко наголосила, що генплан має бути складений на базі наданої регіонами інформації про руйнування в регіонах.

Перш за все, до генплану повинні увійти зруйновані дороги загальнодержавного і місцевого значення, зруйновані мости, об`єкти газо- і електропостачання, а також об`єкти соціального призначення.

Також окремою статтею в генплані має бути виділене реформування водного господарства.

Тимошенко наголосила, що генплан має бути готовий для затвердження Кабміном за два тижні.

Звертаючись до місцевої влади, вона наголосила, що всі ремонтні і відновні роботи повинні проводитись дуже якісно.

"Ми не такі багаті, аби латати дірки", - наголосила Тимошенко, відзначивши, що всі роботи повинні проводитись з урахуванням повторення подібної ситуації в майбутньому і з достатнім запасом міцності.

Крім того, вона закликала представників органів місцевої влади чесно ставитись до грошей, що виділяються, "щоб не було вкрадено ані копійки".

Вона наголосила, що централізовано не купуватиметься нічого – ні будматеріали, ні інша техніка чи устаткування, необхідні для ліквідації наслідків стихії, а все необхідне купуватимуть місцева влада за виділені кошти.

Причому Тимошенко доручила місцевій владі прямо зараз, до надходження коштів, шукати постачальників необхідних матеріалів.

Також прем`єр закликала органи місцевої влади не затягувати роботи з відновлення газо- і енергопостачання постраждалих регіонів і підключати газ і електрику в районах там, де вони були відключені, одразу ж як виникне така можливість.

Крім того, вона звернулася до міністрів і інших членів уряду з проханням виходити на зв`язок з представниками місцевої влади на перший їх запит.

Тимошенко додала, що якщо у неї з`явиться інформація про те, що хтось з держчиновників з неповажної причини відмовився вийти на зв`язок з представником місцевої влади постраждалих областей, той цей чиновник буде звільнений за 24 години.

У зв`язку з тим вона попросила міністрів і їх заступників, які супроводжують прем`єра в поїздці, в кінці своїх виступів назвати номери телефонів для зв`язку, що вони й зробили.powered by lun.ua