У Раді знову оселилися "лебідь, рак і щука". Бюджету нічого не світить?

Середа, 30 липня 2008, 10:27

Представники фракцій Партії регіонів і блоку Литвина на позачерговому засіданні Верховної Ради не будуть голосувати за жодні законопроекти, крім тих, що стосуються допомоги потерпілим від повені в Західних областях України.

"Партія регіонів візьме участь у голосуванні по наданню допомоги жителям західних регіонів, що постраждали від стихії. І крапка!" – заявив "регіонал" Олександр Єфремов в інтерв'ю Комерсант-Україна.

Водночас прес-служба фракції блоку Литвина з посиланням на свого лідера заявила, що він "категорично проти того, щоб це лихо використовувалося для "протягування" змін до бюджету, мета яких – рішення, далекі від людських потреб".

Крім того, у парламенті немає єдності з приводу підтримки президентського або урядового проекту змін до Держбюджету.

Реклама:

Як пише Комерсант, зараз не тільки НУ-НС, але і Партія регіонів схильні підтримати президентську ініціативу, тому що його розрахунки збігаються з реальною сумою збитків від повені.

"За попередніми даними, збитки складуть більше 3,5 млрд грн", – сказав депутат Володимир В’язівський (НУ-НС).

Заступник голови бюджетного комітету, депутат від Партії регіонів Олександр Пеклушенко пропонує цю суму взяти за основу і створити депутатську комісію з контролю за використанням коштів.

ВІДЕО ДНЯ

Водночас, за словами депутата від БЮТ Олега Ляшка, їхня фракція підтримає винятково урядову версію.

"Замість того, щоб вносити плутанину і тоді, і зараз, нехай зустрінеться з прем'єром і знайде спільну мову", - прокоментував він внесення президентом власного проекту змін до Держбюджету.

Як відомо, до Верховної Ради внесено два проекти змін до Держбюджету – урядовий і президентський. Позачергове засідання парламенту відбудеться у четвер.

Перед парламентськими канікулами депутати не змогли проголосувати за жоден з проектів Держбюджету – ні за президентський, ні за урядовий.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування