Бюджетний комітет рекомендує взяти за основу проект Тимошенко

Четвер, 31 липня 2008, 10:32

Комітет Верховної Ради з питань бюджету в середу вночі вирішив рекомендувати парламенту взяти за основу урядовий проект поправок до державного бюджету на 2008 рік.

Про це в четвер сказав співробітник секретаріату агентству "Інтерфакс-Україна".

"Вирішили рекомендувати парламенту взяти за основу кабмінівський проект № 3019 (номер реєстрації в парламенті). За проголосували 11 членів комітету, проти - 10", - сказав він.

За його словами, проти голосували представники фракції "Партії регіонів", фракції Компартії України і фракції "Блок Литвина", тоді як підтримали це рішення представники фракції БЮТ і один член фракції "Наша Україна".

Водночас, лідер фракції "НУ-НС" В'ячеслав Кириленко заявив, що його фракція має намір у четвер на позачерговому засіданні парламенту підтримати президентські зміни в держбюджет- 2008.

"Наша фракція не буде голосувати за урядовий варіант змін у державний бюджет, а буде підтримувати президентський законопроект", - сказав він.

За словами Кириленка, у президентському законопроекті передбачено набагато більше коштів, які необхідно направити на ліквідацію наслідків стихійного лиха і більше коштів на соціальні програми.

Як відомо, у Верховній Раді зареєстровано два законопроекти щодо змін у держбюджет-2008 – урядовий і президентський. У середу бюджетний комітет розглядав ці проекти.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua