Комуністи вже хочуть посадити Шандру

Четвер, 31 липня 2008, 12:25

Фракція Компартії пропонує висловити недовіру міністру з надзвичайних ситуацій Володимиру Шандрі.

З такою пропозицію з трибуни парламенту виступив лідер компартії Петро Симоненко.

"Фракція пропонує терміново розглянути питання і висловити недовіру міністру з надзвичайних ситуацій", - зазначив Симоненко.

"Фракція комуністів висловлює недовіру міністру надзвичайних ситуацій і наполягає, щоб уряд розглянув про його відповідальність і звільнив з займаної посади, а також розібратися з відповідальністю голів облдержадміністрацій, чому не були вжиті заходи відповідно до попередження метеослужби", - зазначив Симоненко.

За його словами, метеослужби заздалегідь попереджали, що насувається лихо.

"А техніка не підготовлена, люди не підготовлені. Містечки не розбиті. Не визначились як медикаменти постачати. Нічого не зроблено. Одну амфібію показали..." – зазначив Симоненко.

"В результаті недієздатності міністра і міністерства Румунія звинувачує Україну, що ми не попередили і не створили передумов для ліквідації цих наслідків", - додав він.

***

Пізніше, на прес-конференції, Симоненко заявив про необхідність притягти Шандру до кримінальної відповідальності.

"Я думаю, що міністра не тільки потрібно зняти з посади, але і притягти до кримінальної відповідальності", - сказав він.

На думку Симоненка, Шандру варто притягти до відповідальності за те, що не була організована система оповіщення населення про стихію, що насувається, і не скоординовані дії між міністерствами і відомствами, що займаються ліквідацією стихії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua