У Тимошенко пропонують, якщо вже зібрались, доголосувати свої зміни

Четвер, 31 липня 2008, 13:05

Блок Юлії Тимошенко наполягає на тому, щоб в четвер було проголосовано не тільки зміни до бюджету, які стосуються постраждалих областей, а й деякі інші.

Про це в четвер заявив лідер БЮТ Іван Кириленко на брифінгу в парламенті.

"Ми б хотіли, зібравши людей і зібравши 150 підписів депутатів, хотіли б, щоб ми проголосували не тільки захист територій і людей, які постраждали від паводку, але й прийняли зміни до бюджету, які сьогодні конче необхідні галузям, сферам і територіям", - наголосив Кириленко.

"Бо в вересні це вже буде запізно, якщо ми в вересні повернемось до цього питання", - додав він.

Кириленко також додав, що БЮТ пропонує врахувати в бюджеті інтереси аграріїв, шахтарів, підготовку до зими, також інтереси малих міст і капіталів, закладених на підготовку до Євро-2012.

Відповідаючи на питання, про те, що БЮТ підтримав президентських законопроект змін до бюджету, він зазначив:

"Наш компроміс, якщо зібралися, то давайте проголосуємо те, що не проголосували кілька тижнів тому. Бо сьогодні трагедія в одних, а в сільському господарстві обвал цін, а зватра посівна. Це наш компроміс. Якщо в залі не буде добро на це, то хоча б проголосувати виділення коштів на трагедію".

Кириленко також підкреслив, що БЮТ пропонує врахувати не всі пропозиції, які були "в тому величезному товстому проекті були". "Але ті, що кричущі, давайте врахуємо зараз. Це наш компроміс", - додав він.powered by lun.ua