Україна готує для Грузії ліки і їжу

Неділя, 10 серпня 2008, 11:48

Президент Віктор Ющенко підписав указ про надання гуманітарної допомоги Грузії.

Указом від 9 серпня передбачено надати гуманітарну допомогу Грузії для цивільного населення, яке потерпає внаслідок загострення конфлікту в Південній Осетії, повідомляє прес-служба президента.

Кабінету міністрів доручено забезпечити у триденний строк надання гуманітарної допомоги, насамперед надання медичної допомоги потерпілим з числа цивільного населення, направлення для цього медичних препаратів, продуктів харчування та медикаментів, перев'язувальних засобів, санітарно-господарського майна, а також предметів першої необхідності для цивільного населення, яке потерпає внаслідок загострення конфлікту.

Разом з тим, у суботу ввечері до Тбілісі за дорученням президента Віктора Ющенка прибув міністр закордонних справ Володимир Огризко.

"Мета візиту – обговорити з керівництвом Грузії конкретні заходи з метою припинення військового протистояння", - цитує Огризка прес-служба МЗС.

Він розраховує також обговорити перспективи врегулювання кризи також із представниками міжнародних безпекових організацій, які мають прибути до Грузії.
powered by lun.ua