У Тимошенко думають, що Саакашвілі поспішив

Вівторок, 12 серпня 2008, 18:34

Уряд України виступає за мирне врегулювання конфлікту в Грузії.

Про це у вівторок на брифінгу заявив перший віце-прем`єр Олександр Турчинов.

"Що стосується подій у Південній Осетії і Грузії – позиція, і ми обговорювали це питання на позачергових засіданнях - досить конкретна - ми винятково за мирний шлях врегулювання цієї проблеми", - наголосив Турчинов.

Він висловив упевненість, що воєнні акції, силові дії не можуть розв`язати проблему в цьому регіоні.

Коментуючи на проханню журналістів заяву президента Грузії Михаїла Саакашвілі про вихід із Співдружності Незалежних Держав і заклик до України наслідувати її приклад, Турчинов висловив упевненість, що це питання "не вирішується на мітингах", а вимагає серйозного аналізу, і на сьогодні це питання не обговорювалось ні в українському суспільстві, ні в уряді".

"Я б не поспішав з висновками. Ми вважаємо, що, в першу чергу, необхідно зупинити воєнну ескалацію на Кавказі, і ми вважаємо, що сьогодні є всі підстави для мирного врегулювання кавказької проблеми, ми вважаємо, що Грузія - суверенна держава, і світова громадськість повинна сприяти захисту її території", - наголосив перший віце-прем`єр.

"Водночас ми вважаємо, що жодна із сторін конфлікту, я наголошую, жодна із сторін, не може вирішувати свої внутрішні і зовнішні питання силовим шляхом, силовий шлях приводить лише до посилення ескалації, до крові і до жертв, насамперед, - серед цивільного населення", - додав він.

УНІАНpowered by lun.ua