Луценко каже, що його на РНБО по ЧФ РФ ніхто не кликав

1 перегляд
Середа, 13 серпня 2008, 19:31

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко висловив здивування з приводу того факту, що він начебто не голосував за проект рішення щодо умов переміщення Чорноморського флоту Росії територією України на засіданні Ради нацбезпеки і оборони.

Так він відреагував на слова заступника глави секретаріату президента Олександра Шлапака про те, що за відповідне рішення не голосували два члени РНБО – міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

За словами Луценка, він як більшість членів РНБО, зараз перебуває у законній відпустці, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

Але в той же час його не було попереджено про проведення засідання РНБО, наголосив Луценко. Він зазначив, що перебуває у режимі телефонного зв'язку, проте з ним ніхто не зв'язувався з цього питання.

"Я вперше чую про засідання РНБО, хоча постійно перебуваю у режимі телефонного зв'язку", - підкреслив міністр.

Крім того, Луценко зазначив, що МВС ще кілька місяців тому повністю узгодило проекти прийнятих рішень стосовно умов переміщення Чорноморського флоту Росії територією України.

Міністр вимагає від Шлапака спростування неправдивої інформації щодо нього. У разі, якщо Шлапак не вибачиться перед Луценком та не спростує неправдиву інформацію, міністр залишає за собою право подати на нього до суду.

"Шлапак постійно займається професійною політичною брехнею, але у цьому занятті йому варто мати межу, зокрема, в питаннях щодо національних інтересів України", - заявив Луценко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua