Жванія у запалі війни з Ющенком наїхав на Саакашвілі

1 перегляд
П'ятниця, 15 серпня 2008, 20:47

Народний депутат Давид Жванія вважає, що президент Віктор Ющенко не має права "різко висловлюватися" з приводу російсько-грузинського конфлікту.

Про це Жванія заявив в інтерв`ю.

При цьому Жванія переконаний, що "заяви з боку України (з приводу російсько-грузинського конфлікту) – однобокі".

На його думку, потрібно переглянути можливість президентом робити заяви від імені країни.

"У нас є парламент – нас не зібрали… Я б назвав заяви президента недозволенними. Він не має права так різко висловлюватися", - підкреслив Жванія, повідомляє УНІАН.

Крім того, депутат повідомив, що півтори доби був у Грузії, щоб поспілкуватися з людьми, щоб дізнатися, як вони налаштовані.

"Вони дуже сильно втомилися, в першу чергу, від великого епатажу. Вони вважають, що влада бреше, що Саакашвілі їх ошукує, нагнітає ситуацію, використовує їх. Люди не мають незалежних інформаційних джерел – вони перестали дивитися телевізор, окрім серіалів. Новини вони не дивляться, тому що їм не цікаво, вони вважають, що це пряма маніпуляція", - сказав Жванія.

На його думку, президент Грузії Михайло Саакашвілі "пішов на поводі у США, з якими у нього за останні роки склалися тісні відносини, можливо, навіть занадто тісні".

Жванія переконаний, що конфлікт з Росією – "більше PR-акція для Саакашвілі з певними гарантіями від Сполучених Штатів Америки. …Потрібно було показати Росію як агресора. … Це частина одного великого сценарію, зібраного якраз упритул до виборів в США. І Джон Маккейн (американський сенатор-республіканець, претендент на висунення в президенти в 2008 році) сьогодні всю свою передвиборчу кампанію будує на цій риториці".

За словами Жваніі, Саакашвілі втягнув маленьку Грузію у велику геополітичну гру…
Депутат вважає, що не можна проводити паралелі щодо ситуації з Південною Осетією і Грузією і Україною і Кримом.

"Не можна говорити, що Крим буде наступним, адже склалися абсолютно різні ситуації. У Криму спільно будують благополуччя і українці, і росіяни... Ні в Криму, ні в східних областях немає ніяких передумов (до повторення російсько-грузинського сценарію), якщо тільки (українські) політики на цьому не спекулюватимуть", - зазначив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua