У Севастополькій міськраді не знають, скільки в місті російських громадян

Вівторок, 19 серпня 2008, 14:33

Голова Севастопольської міськради Валерій Саратов вважає недостовірними заяви, що у Севастополі багато людей мають як українські, так і російські паспорти.

Про це він заявив на прес-конференції у вівторок, повідомляє УНІАН.

Відповідаючи на запитання журналістів, Саратов сказав: "Якщо ви не володієте інформацією, то не говоріть".

"На сьогодні точної інформації, звичайно, немає ні в кого, але я можу припустити, що декілька тисяч осіб мають російське громадянство", - додав він.

Як пояснив Саратов, "це пов'язано з моментом становлення держав Україна і Росія, коли ще не почали до кінця працювати системи, і ті люди, які служили на російському флоті і звільнялися у запас на початку 90-х років, реально ще мали змогу отримати російський паспорт - і все".

Водночас голова міськради запропонував звернути увагу на інше: "Більшість людей, які сьогодні служать на російському флоті (вочевидь, він має на увазі і громадян України – працівників підприємств та установ флоту), жінки і діти, це наші українці, які живуть в Україні".

"Жінки мають український паспорт... І ось ці сім'ї сьогодні складають населення Севастополя. Тут якихось засланих зі сторони козаків немає", – пояснив Саратов.

Більше того, зауважив він, "ці люди після завершення служби переважно залишаються у Севастополі".

"І це дуже добре, тому що чисельність населення України, як ви знаєте, падає з року в рік, і чим більше людей працездатного віку залишаються на нашій території, тим краще Україні", - додав Саратов.powered by lun.ua