Колесников сподівається на виваженість Ющенка

Вівторок, 19 серпня 2008, 18:06

Народний депутат від Партії регіонів Борис Колесников вважає, що Україні вдасться уникнути торговельних воєн з Росією після подій на Кавказу.

Про це він сказав у вівторок журналістам у Донецьку, повідомляє "Остров".

"Я думаю, що керівникам наших країн вистачить виваженості і мудрості, щоб не посварити дві слов'янські країни через конфлікт, викликаний надмірними амбіціями одного кавказького політика. Тому я думаю, що торговельної війни не буде", - сказав Колесников.

Раніше експерти висловлювали думку, що, відкрито ставши на сторону Грузії у військовому конфлікті на Кавказу, українська влада піддала свою країну великим економічним ризикам.

Зокрема, Росія вже обмежила імпорт сухого молока з України під приводом невідповідності фітосанітарним нормам. При цьому вітчизняне сухе молоко - чи не єдиний молочний продукт, що закуповують у нас країни ЄС.

На думку експертів, найближчим часом наслідки російсько-грузинського конфлікту відчує на собі не тільки український харчопром. Також постраждають великі промислові підприємства і всі споживачі газу, пише видання.powered by lun.ua