У Генштабі РФ визнали, що погнали у зону конфлікту "срочників"

Середа, 20 серпня 2008, 14:05

Термін перебування російських миротворців у Південній Осетії буде залежати від політичного процесу врегулювання.

Про це заявили в середу в Генштабі РФ, повідомляє "Эхо Москвы".

Зараз же, за словами заступника начальника Штабу Анатолія Ноговіцина, російська сторона продовжує відвід військ із зони конфлікту, незважаючи на непросту ситуацію.

Ешелони з військовими частинами, перевезення яких здійснювалися залізничним транспортом, не вивантажуючись у зоні конфлікту, повертаються в місця постійної дислокації, завив генерал.

За словами Ноговіцина, два кораблі Чорноморського флоту вже покинули акваторію Абхазії і прибули в порт Новоросійська.

Уздовж адміністративного кордону Південної Осетії буде встановлена зона безпеки з двома лініями постів. Таких постів буде вісімнадцять. На першій лінії, на восьми постах, розмістяться 272 миротворці.

Буферна зона, за словами Ноговіцина, знаходиться на відстані сорока кілометрів від Горі. Так що саме місто в неї не потрапляє, передає радіо.

Між тим, Генштаб Збройних сил Росії визнав, що солдати-"срочники" були в складі військ, перекинених у Південну Осетію.

Представник Головного організаційно-мобілізаційного управління Генштабу, генерал-майор Іван Бородинчик заявив, що в бойових діях брали участь призовники, в основному, з тих частин, що дислоковані в районі Владикавказу.

Генерал пояснив, що, за законом, військовослужбовці, які прослужили не менше шести місяців, можуть брати участь у бойових діях.

Раніше в Міноборони спростовували повідомлення деяких ЗМІ про те, що в Південній Осетії разом із контрактниками воюють військовослужбовці строкової служби, нагадує "Эхо Москвы".powered by lun.ua