Ющенко: Україна виявилася заручником у геополітичній грі Росії

1 перегляд
10
Вівторок, 26 серпня 2008, 11:06

Президент Віктор Ющенко заявляє, що "Україна виявилася заручником" війни Кремля з Грузією у геополітичній грі Росії.

Про це йдеться в його статті, оприлюдненій у часописі "Вашингтон Пост" під заголовком "Грузія та ціна питання для України", повідомляє "Бі-Бі-Сі".

Український президент зазначає, що Україна вже опинилася втягнутою у збройний конфлікт через участь у війні Чорноморського флоту Росії, розміщеного в Україні.

Ющенко також констатує, що "трагічні події в Грузії засвідчили відсутність ефективного превентивного механізму в ООН, ОБСЄ чи серед інших міжнародних організацій".

У зв’язку з цим він приходить до висновку, що лише "колективна система безпеки демократичних держав, яка уособлюється НАТО, може гарантувати національну безпеку України та інших держав".

Глава української держави запевняє, що Україна і далі буде йти шляхом євроатлантичної інтеграції у відповідності до свого національного законодавства і пріоритетів закордонної політики.

Як зазначає "Бі-Бі-Сі", стаття Ющенка лише дипломатично підтверджує те, про що писали цими вихідними американські і британські часописи, які дають навіть більш драматичну оцінку подіям довкола Грузії та їх наслідків для України.

Так, "Чикаго Триб’юн" вміщує статтю під заголовком "Російське вторгнення ознаменувало регіональну тривогу", де вказує, що "Україна опиналася під загрозою" через наміри Кремля зупинити розширення НАТО.

Британський часопис "Сандей Телеграф" пише у заголовку, що "Росія розпалює про-кремлівські настрої в Україні". Репортер часопису відвідав Севастополь і пише, що місто домінується про-російськими організаціями, які не приховують, що діють на замовлення і під фінансування Кремля. При цьому наводиться точка зору українських експертів про те, що "Росія створила усі передумови для війни в Криму".

Інший британський часопис "Сандей Таймс" також розміщує статтю під заголовком "Україна остерігається опинитися наступною під ударом Росії". Таймс цитує західного військового експерта, який вважає, що Росія вже де-факто окупувала Крим.

"Бі-Бі-Сі" підсумовує в огляді, що за таких оцінок у західній пресі, стаття Ющенка є "досить м’якою і дипломатичною оцінкою ситуації".

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 213.227.219.---алекс23..
Сексоты ФСБ, заткнитесь! Загадили все форумы! Империю не спасти, КГБисты вами первыми пожертвуют, не будьте пищей трупу!
IP: 193.93.184.---dnipro..
sedoj
"А вот Украина потеряла отличный шанс продемонстрировать Европе свою выдержку и миролюбие.Вместо этого продемонстрировало невменяемость и истеричность своего руководства"

Хто-хто, а Україна у всі часи демонструє витримки аж забагато. Як правило це приносить тільки шкоду нам. Але ось хто справді не продемонстрував витримку - так це Рассія, яка фактично напала на Грузію в день початку конфлікту з пд Осетією.
Сподіваюсь. що саме істерики такого роду світ зупинить.
IP: 195.69.85.---sedoj..
Грузия - пример не для подражания.Вместо того, чтобы развивать экономику, марионеточное правительство Грузии тратило громадные средства на вооружение и обучение армии.Задача (война на Кавказе) была поставлена и выполнена.Все обращения России в ООН и СБ были заблокированы штатами.А вот Украина потеряла отличный шанс продемонстрировать Европе свою выдержку и миролюбие.Вместо этого продемонстрировало невменяемость и истеричность своего руководства.
IP: 83.170.250.---Seva1964..
Президент Віктор Ющенко заявляє, що "Україна виявилася заручником" війни Кремля з Грузією у геополітичній грі Росії.
---
Неправильно. Правильно буде так:
Резидент Віктор Ющенко відзвітував на Бі-Бі-Сі, що "Україну успішно зроблено заручником" війни Кремля з Грузією у геополітичній грі Росії.
IP: 93.73.142.---Волюнтарист..
Як зазначає "Бі-Бі-Сі", стаття Ющенка лише дипломатично підтверджує те, про що писали цими вихідними американські і британські часописи
Це ще раз підтверджує, що Ющенко відзначається особливим талантом констатувати очевидне і відсутністю власної точки зору.
Усі коментарі