На евакуйованій території у Харківщині вже поорудували мародери

2 перегляди
Четвер, 28 серпня 2008, 11:40

Глава МНС Володимир Шандра доручив закрити магазини, ринок та інші торговельні об'єкти й установи, розташовані в межах 5-кілометрової зони в Лозівському районі Харківщини, де вибухають боєприпаси.

Про це він сказав на нараді в оперативному штабі з ліквідації надзвичайної ситуації у Лозівському районі Харківщини, повідомляє УНІАН із посиланням на МНС.

У нараді також взяли участь заступник начальника Генштабу Збройних Сил генерал-полковник Микола Цюцюрський, командуючий Сухопутними військами ЗСУ Іван Свіда, командувач Південного оперативного командування генерал-лейтенант Петро Литвин.

Крім того, у нараді взяли участь перший заступники голови ОДА Володимир Бабаєв, керівництво ГУМНС, УМВС і УСБУ.

Бабаєв доповів Шандрі про стан справ у Лозівському районі, де виникла пожежа на складах боєприпасів 61-го арсеналу Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ.

За його словами, на території, з якої евакуйовано людей, затримано двох мародерів.

Учасники наради також відзначили, що вдалося повністю вирішити питання з харчуванням і медичним обслуговуванням евакуйованого населення, а також із заправкою техніки підрозділів МНС.

Зранку 28 серпня Шандра спільно з військовими керівниками здійснив обліт території арсеналу, де зараз, хоча і з меншою інтенсивністю ніж 27 серпня, продовжують вибухати боєприпаси, повідомили в МНС.

Як відомо, 27 серпня виникла пожежа на 61-му арсеналі Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ, який розташований поблизу міста Лозова Харківської області, на загальній площі 494,4 га.

Боєприпаси зберігалися у 45 сховищах та 63 відкритих майданчиках. Обсяги зберігання на арсеналі становлять близько 94,3 тисяч тонн боєприпасів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua