Ющенко доручив Кабміну придумати щось із візами

Четвер, 28 серпня 2008, 15:16

Президент Віктор Ющенко доручив уряду вивчити у місячний строк питання одержання віз громадянами України для в'їзду до держав-членів Євросоюзу і внести свої пропозиції з цього питання.

Про це йдеться в указі глави держави "Питання регулювання режиму взаємних поїздок громадян України та держав-членів Європейського Союзу" від 28 серпня, оприлюдненому на сайті президента.

"Кабінету міністрів вивчити у місячний строк питання одержання віз громадянами України для в'їзду до держав - членів Європейського Союзу, транзитного проїзду територією цих держав та внести за результатами вивчення пропозиції щодо забезпечення урахування принципу взаємності у регулюванні режиму взаємних поїздок громадян України та держав - членів Європейського Союзу", - сказано в указі.

Як відомо, раніше неодноразово повідомлялося про труднощі, з якими стикаються громадяни України при отриманні віз для в’їзду у країни-члени ЄС.

Зокрема, газета "Сегодня" в четвер опублікувала матеріал, у якому з досвіду власних кореспондентів робить висновок, що угода про спрощення візового режиму з країнами ЄС не працює.powered by lun.ua