Тимошенко поговорила з Меркель про Грузію

П'ятниця, 29 серпня 2008, 12:02

Прем‘єр Юлія Тимошенко підтримала План врегулювання конфлікту, схвалений Європейським Союзом, зокрема, завдяки активній позиції Франції та Німеччини.

Про це вона сказала під час телефонної розмови разом з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляє прес-служба уряду.

Під час розмови обговорювалися питання регіональної безпеки у контексті військового конфлікту на Південному Кавказі та питання європейської і євроатлантичної інтеграції України.

Сторони висловили спільну підтримку суверенітету та територіальній цілісності Грузії.

"Україна хоче бути конструктивною частиною зусиль Європейського Союзу", - зазначила під час розмови Тимошенко. За її словами, "сьогодні всім конче потрібна адекватна реакція на нові виклики".

Меркель, у свою чергу, наголосила на важливості уникнення ескалації напруження і неприпустимості кроків, які можуть стати приводом для односторонніх непередбачених дій.

"В умовах зростаючих загроз для регіональної безпеки, збереження політичної стабільності має стати пріоритетом для України. Це є передумовою подальших кроків на шляху інтеграції", - зазначила Канцлер Німеччини.powered by lun.ua