Богатирьова: ймовірність дострокових виборів зростає

Субота, 30 серпня 2008, 14:05

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Раїса Богатирьова вважає, що ймовірність позачергових парламентських виборів в Україні зростає.

Таку думку вона висловила під час зустрічі з відомими представниками експертних груп США у Вашингтоні, повідомляє в суботу прес-служба РНБО.

"Сьогодні урядова більшість не нараховує 226 голосів, немає їх і в опозиції. Тому імовірність позачергових парламентських виборів у зв’язку із патовою ситуацією у діалозі зростає", - зазначила Богатирьова.

"Втім, враховуючи наростаючі зовнішні виклики, необхідність консолідації всієї української політичної влади для вирішення нагальних стратегічних завдань і консолідації суспільства, вибори сьогодні є небажаними. І дуже хочу вірити, що до них не дійде", - додала вона.

Богатирьова відзначила, що президент Віктор Ющенко принципово і послідовно намагається об’єднати політиків для пошуку відповіді на виклики, які стоять перед країною.

"Втім, не всі політичні лідери через власні амбіції готові до вироблення консолідованої позиції в ключових питаннях захисту національних інтересів і часто використовують зовнішні виклики для партійно-електоральних планів, не зважаючи на ризики і загрози для національної безпеки", - сказала секретар РНБО.
powered by lun.ua