Багато українців готові пробачити Тимошенко все, аби вона не йшла

Середа, 10 вересня 2008, 20:04

17% українців вважають, що відставка уряду Юлії Тимошенко не буде виправданою ні за яких обставин.

Такі результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 1-8 вересня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так, 48% респондентів вважають, що відставка буде виправданою, якщо уряд не зупинить зростання цін, 31% - якщо буде доведено, що прем'єр діяла всупереч національним інтересам, 25% - якщо уряд допустить зростання ціни на газ з Росії.

24% виправдають відставку, якщо уряд не виконає обіцянку щодо повернення внесків Ощадбанку колишнього РСР, 21% - якщо уряд не зупинить корупцію, 14% - у випадку неспроможності коаліції БЮТ і НУ-НС ухвалювати рішення більшістю голосів у Верховній Раді, 13% - якщо уряд не виконає обіцянку щодо скасування призову до армії і переведення її на контрактну основу в 2008 році, 8% - якщо прем'єр виступить проти зовнішнього євроатлантичного курсу України, що проводить президент.

13% не визначилися з відповіддю на питання. Респонденти могли вибрати кілька варіантів відповідей.

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2035 респондентів, що проживають в усіх областях України, Криму і Києві.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3.5% для показників близьких до 50%, 3% - для показників близьких до 25%, 2% - для показників близьких до 10%.powered by lun.ua