Партії вже розкупили рекламні площі. До виборів у грудні?

Четвер, 11 вересня 2008, 10:41

Представники політичних сил оптом займають рекламні площі, що побічно вказує на їхню підготовку до дострокових виборів.

"Політичні партії активно бронюють біл-борди по регіонах. "А "Єдиний Центр" і "Наша Україна" вже проплатили за зовнішні площини з початку жовтня", - повідомив "Сегодня" керівник Асоціації зовнішньої реклами України Артем Біденко.

"Ми не викуповували всі біл-борди. Ми просто вирішили провести планову рекламну компанію нашої партії", - відкараскується заступник голови секретаріату "Єдиного центру" Андрій Омельченко в розмові з газетою.

Чому саме з жовтня партія вирішила пропіаритися, Омельченко пояснив тим, що громадяни з відпусток повертаються.

А ось "Наша Україна" вже задумалася про парламентську кампанію.

"Ми готуємося до виборів, правда біл-борди ще не закуповували", - сказав керівник інформаційного управління партії Ігор Пасічняк.

Потім він поправився: усе ж таки закупили, але тільки не для виборів, а для громадської кампанії "НАТО – ТАК!".

Фракції БЮТ і Партії регіонів про закупівлю рекламних площ навіть не задумувалися, повідомили газеті в прес-службах політичних сил.

Утім, поки політики відмовчуються, у інформ-агентстві "MIGnews", яке перебуває в одному медіа-холдингу з рекламним агентством "РасборнTV", неофіційні джерела заявляють: "У нас уже розкуплені всі рекламні площі під передвиборчу кампанію. Партії нам кажуть, що вибори призначать на грудень 2008 року".powered by lun.ua