Вакарчук пішов з Ради

Четвер, 11 вересня 2008, 15:53

Співак і громадський діяч Святослав Вакарчук заявляє про складання своїх депутатських повноважень.

Про це сказано у заяві Вакарчука, поширеній "Інтерфакс-Україна".

"Сьогоднi я подав заяву про складання мною повноважень народного депутата України.
Це рiшення стало пiдсумком важких кiлькамiсячних роздумiв i видається менi чесним кроком по вiдношенню до виборцiв, колег-однодумцiв i до самого себе", - сказано у ній.

На думку Вакарчука, нинiшнiй склад Верховної Ради не виконав своєї головної ролi – "творити вiзiю України як сучасної європейської держави".

"Безперервнi мiжпартiйнi та внутрiшньопартiйнi суперечки, якими так переймаються тi, хто мають вести Україну вперед, деморалiзують суспiльство всерединi країни, та пiдривають її авторитет назовнi. Полiтичне життя держави звузилося до безжальної сутички за владу. Її жертвами стають не лише моральнi принципи, а й нацiональнi iнтереси, про якi так часто говорять полiтики всiх кольорiв i таборiв", - вважає Вакарчук.

За таких обставин, зазначив він, "єдиний спосiб бути собою - це піти".

"Залишитися - для мене означає втекти. Втекти вiд зобов'язань перед виборцями, зректися присяги на вiрнiсть Народовi. Я цiєї присяги не забув. Для мене правда, мораль i Україна нiколи не стояли на другому мiсцi", - заявляє Вакарчук.

"Виглядає, що нашi знання, наша енергiя, наше прагнення прислужитися своєму народовi цiєю Радою запитанi вже не будуть", - додав він.

При цьому Вакарчук заявив, що повертається до активного громадського життя.

"Повертаюся з вiрою в те, що нас лишилося не так мало. Тих, хто здатен, вiдкривши очi й стиснувши зуби, своє робити. I далi йти...", - сказав він.

Вакарчук був обраний депутатом Верховної Ради 6-го скликання за списками "Нашої України" – "Народної Самооборони".

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування