Яценюк просить депутатів нічого не імітувати, а дати йому план

Середа, 17 вересня 2008, 11:49

Спікер Арсеній Яценюк вимагає від лідерів парламентських фракцій визначитися щодо порядку денного засідань Верховної Ради на наступний пленарний тиждень.

"Я прошу, нехай завтрашній день стане вирішальним у питанні формування порядку денного на тиждень", - сказав Яценюк на засіданні у середу.

Він обурився тим, що другий тиждень робота Верховної Ради "нагадує ситуативні домовленості між керівниками окремих фракцій".

"Це не те, що відсутність системи, це відсутність поваги в цілому до всього українського парламенту. Тут є 450 депутатів. Не 3, не 5, не 10! Пояснення про те, що нема коаліції мене мало влаштовує. Зате є парламент! Відсутність коаліції зараз не впливає на правочинність українського парламенту", - заявив Яценюк.

При цьому він висловив думку, що деякі політичні сили намагаються "натягнути такі законопроекти, щоб подекуди імітувати роботу парламенту".

"Але не треба нічого імітувати. У нас є маса законопроектів, які об’єднають цілий зал і не будуть мати жодного кольору", - сказав Яценюк.

Як відомо, на початку нової сесії депутати домовилися формувати порядок денний щодня на один день. Раніше порядок денний формувався на тиждень.powered by lun.ua