Левко Лук'яненко пішов від Ющенка зі скандалом

11 переглядів
111
Середа, 17 вересня 2008, 15:19

Левко Лук'яненко склав із себе повноваження голови комісії з помилування при президенті, написавши відповідну заяву на ім'я глави держави Віктора Ющенка.

Своє рішення Лук'яненко аргументував тим, що Ющенко так і не почав нову добу в історії України, повідомляє УНІАН.

"Замість посадити бандитів до в'язниці, ви їх поставили поруч з собою, що майже однозначне з опусканням себе до їхнього рівня", - звернувся Лук'яненко до президента.

Вказуючи на те, що Ющенко "оточив себе людьми, які дбають не про долю України, а про свої егоїстичні інтереси", Лук'яненко апелює до президента:

"Ви потураєте главі вашого секретаріату, який зниження рейтингу "Нашої України" вирішив лікувати не покращенням її діяльності, а створенням іншої партії".

"Глава секретаріату розіслав по областях антиконституційну вказівку, щоб керівники виступили з вимогою до президента встановити пряме президентське правління, але ви маєте знати, що таке не передбачене Конституцією і є ні чим іншим як узурпацією влади", - додав він.

На думку Лук'яненка, президент не скористався теперішніми вищими повноваженнями для наведення ладу в країні, і надання ширших прав сьогодні несе загрозу національній безпеці країни.

"Надання вам ширших прав, у теперішню відсутність виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, створило б в Україні страшніший хаос, яким не проминула б скористатися Москва для перетворення України в Малоросію", - заявив Лук'яненко.

"Ваше прагнення продовжити собі президентські повноваження не чесним служінням Україні, а різними організаційними способами та боротьбою проти вашого ж помаранчевого уряду та публічне звинувачення голови уряду у злочині – неприпустиме", - додав він.

Політик переконаний, що "президент цивілізованої держави перед тим, як звинувачувати прем'єра у злочинах, дав би завдання слідчим органам спочатку встановити істину, а вже потім виступати публічно".

"У морі хабарництва і беззаконня, в павутинні бюрократичного дисциплінованого жадібного чиновництва звичайна людина підіймає голову й задихається від втрати моральних критеріїв на вершині державної піраміди з вами на чолі", - йдеться у заяві.

Усе вищезазначене не дає можливості Лук'яненку, як він стверджує, продовжувати працювати надалі на чолі комісії.

"За таких обставин вважаю за неможливе продовжувати виконання обов'язків голови комісії з помилування при президенті Ющенку і повертаю посвідку", написав Лук'яненко.

Левко Лук'яненко був автором декларації про незалежність України.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.247.20.---letter..
Lfor,пан Лук*яненко не пішов з БЮТ,а лише не став балотуватися в нардепи.Його заява зрозуміла.Мене вражають дії Ющенка та його підтримка діяльності кризового центру- СП. Але ,на жаль,пан Левко НЕ бажає бачити ,як поводить себе його патронеса та під чию дуду вона грає.Поважаю С.Хмару ,що він своєчасно пішов з лав БЮТ,бо як людина мудра, розібрався в "харизмі" ЮВТ. Такі чесні патріоти як Лук*янен повинні нести свої ідеї в народ ,а не розчиняти їх в діяльності політиків- популістів та пофігістів
IP: 195.248.177.---_IV..
Ай да молодец, Л.Лукьяненко!!!

Надо чтоб его с Л.Кравчуком пригласили в прямой эфир к Шустеру (пятница) или/и на "Свободу слова" на "Интере" в понедельник.
IP: 213.227.210.---Lfor..
А чого ж ви, шановні, які зараз кричите про совість нації, що висловилась щодо Ющенка, не голосували на Президента за цю совість?
Адже він колись хотів стати Президентом!
А ви тоді за кого голосували?
IP: 213.227.210.---Lfor..
Black Sea
Насправді Лук'яненко в серпні висловив своє ставлення до подій у Грузії, як і Білорус. Але цю думку ніхто не афішував. За БЮТ висловився Писаренко (молодий такий, з вузькими очима), він сказав, що вони повністю підтримують Росію.
А з БЮТ Лук'яненко давно пішов, але цього вони теж не афішували - чому, що казав? Мабуть, таки щось казав - що?
IP: 212.109.39.---командор..
18.09.08 08:36____vps

Дай бог всем остальным быть таким как Лукьяненко. Вы еще найдите руку Москвы и руку Тимошенко в его поступках. Смешно читать.
Усі коментарі