Тимошенко каже, що склад уряду з "регіоналами" взятий зі столу Балоги

Середа, 17 вересня 2008, 15:20

Прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що жодних консультацій з Партією регіонів щодо нового складу уряду не ведеться.

Про це Тимошенко заявила в середу на прес-конференції.

"Ніякі нові уряди не складають. Ніякі переговори і консультації на цю тему не проводяться. "Уряд працює стабільно і нормально", - сказала Тимошенко.

Вона також зазначила, що в середу на засіданні уряду, він працював "абсолютно злагоджено, конструктивно, єдиною командою".

"Мені це було приємно", - додала вона.

"Поки не будуть з'ясовані всі політичні позиції, я думаю, що робота уряду буде продовжуватися", - наголосила прем’єр.

Мене поінформували, що хтось з команди Балоги надрукував якісь потенційні склади уряду коаліції БЮТ з Партією регіонів. Це вони папери переплутали. Це вони зі столу Балоги взяли проекти урядів, коли він вів переговори з Партією регіонів про створення коаліції. Можливо, загубились ці папери", - сказала Тимошенко.

Як відомо, раніше в середу член фракції НУНС Андрій Парубій заявив, що БЮТ і Партія регіонів вже фактично розподілили міністерські портфелі в новому складі уряду.

За його словами, згідно з цими домовленостями, спікерське крісло мало відійти лідеру партії регіонів Віктору Януковичу.

Також, за даними Парубія, першим віце-прем'єром мав стати "регіонал" Андрій Клюєв, віце-прем'єром – Дмитро Табачник або Володимир Семиноженко, міністром юстиції – Сергій Ківалов, міністром оборони – Олександр Кузьмук.

Він також зазначив, що прем’єром, за його даними, мала залишитись Тимошенко але з перерозподілом повноважень.powered by lun.ua